Infolinia: +48 502 871 736

Kontakt

Tel
502 871 736
Godziny działania sklepu
24/7
Informacje o produkcie
Bombex Farumy 1l 659,99 zł
Zamawiana ilość:  
Bombex Farumy 1l

BOMBEX Farumy - FOCUS Power 1000 ml

BOMBEX® FARUMY jest to środek owadobójczy do zwalczania mrówek , pluskiew domowych , much , pleśniakowca lśniącego i jego larw , komarów , roztoczy , karaczanów-prusaków , os i szerszeni  stosować w formie rozcieńczonego roztworu do opryskiwania.

Środek stosuje się w budynkach użyteczności publicznej,  biurowej, w budynkach przemysłowych, w zabudowaniach gospodarskich (stajniach kurnikach, chlewach, oborach) oraz w okolicach terenów przydomowych. Można go również stosować w pomieszczeniach gdzie produkowana lub przechowywana jest żywność (masarnie, sklepy, opróżnione spichlerze i magazyny gospodarcze) oraz w środkach transportu.

BOMBEX®FARUMY jest skuteczny w zwalczaniu owadów latających oraz biegających. Efekt biobójczy utrzymuje się do 90 dni w zależności od warunków środowiskowych, typu powierzchni, na której wykonano opryskiwanie. W razie potrzeby powtórzyć zabieg.

Nie należy mieszać BOMBEX®FARUMY z innymi produktami (biocydami lub środkami dezynfekującymi).

Dawkowanie:

100ml preparatu/5L wody. Stosować 50ml cieczy roboczej na m2.

Zwalczanie owadów latających i biegających w pomieszczeniach użytkowych

W miejscach, gdzie istnieje prawdopodobieństwo, że ludzie lub zwierzęta mogą mieć kontakt z cieczą użytkową, opryskiwanie ograniczyć tylko i wyłącznie do pęknięć oraz szczelin powierzchni lub na terenach wokół budynków tworzácych barierę chroniąca przed owadami.

Przed wykonaniem opryskiwania zamknąć okna oraz drzwi. Otworzyć je po upłynięciu co najmniej 30 minut od zastosowania produktu.

Przed wejściem do pomieszczenia, w którym wykonano opryskiwanie, należy upewnić się, że powierzchnie są suche. Dobrze wywietrzyć pomieszczenie.

Zwalczanie gniazd os i szerszeni – działanie po 24h od zastosowania produktu

Opryskiwanie wykonać w miejscach, w których zwykle gromadzą się owady latające: ramy okienne, drzwiowe, jasne ściany, sufity, kolumny, rurociągi itp.

W przypadku zwalczania os i szerszeni, obficie rozpylić ciecz użytkową bezpośrednio do wnętrza gniazda lub jego otworów wejściowych aż do  nasycenia gniazda płynem. Zabiegi wykonywać tylko o zmierzchu lub w czasie kiedy aktywność owadów wokół gniazda jest najmniejsza.

Zabieg wykonać za pomocą odpowiedniego opryskiwacza zaopatrzonego w długą lancę. Nosić odpowiednie ubranie/sprzęt ochronny, aby zapobiec ewentualnym urazom (całkowite zabezpieczenie twarzy oraz dróg oddechowych, odzież ochronna, skórzane rękawice i buty). Gniazdo po zabiegu usunąć. Opryskiwanie wykonać z dala od ludzi i zwierząt.

Zwalczanie gniazd mrówek

Po kontakcie z cieczą użytkową, mrówki przenoszą na swoim ciele wiele mikrokapsułek zawierających insektycyd. W ten sposób preparat dostaje się do wnętrza gniazda, gdzie mikrokapsułki uwalniają substancję czynną, która stopniowo powoduje wymieranie mrówek, ich poczwarek, królowej i całego gniazda.

Opryskiwanie wykonać na powierzchni 1 m2 wokół wejścia do gniazda i na szerokości 10 cm na ścieżce uczęszczanej przez owady w kierunku gniazda.

Zastosowanie cieczy użytkowej  w pomieszczeniach rolniczych (stajnie, obory, chlewy, kurniki), zabudowaniach gospodarskich i mleczarniach.

BOMBEX®FARUMY można stosować w obecności zwierząt, jednak nie stosować bezpośrednio na zwierzęta.

W przypadku zastosowania formulacji w kurnikach, zgodnie z zasadami dobrej praktyki rolniczej, zaleca się usunięcie jaj przed wykonaniem opryskiwania.

Wykonywać opryskiwanie czystych i suchych powierzchni, dokładnie pokrywając roztworem pęknięcia i szczeliny powierzchni. Zwrócić szczególną uwagę na miejsca gromadzenia się owadów. Podczas zabiegu, nie dopuszczać do spływania nadmiaru cieczy użytkowej.

Zastosowanie cieczy użytkowej w pomieszczeniach - zamgławianie „na zimno” lub „na gorąco”:

  • Zamgławianie „na zimno” - 100 ml preparatu + 5 L wody / 500 m3 kubatury
  • Zamgławianie „na gorąco” - 100 ml preparatu / 500 m3 kubatury

* Wymagana ilość wody może się zmieniać w zależności od stanu powierzchni i użytego urządzenia.

Zamgławianie wykonać za pomocą urządzenia generującego aerozol o ultra niskiej objętości (ULV), zwracając szczególną uwagę na miejsca, gdzie najchętniej przebywają owady. Podczas wykonywania zabiegu, elektryczność w pomieszczeniu zamgławianym oraz wentylacja powinny być wyłączone. Okna oraz drzwi pomieszczenia trzymać zamknięte przez 1 godzinę po zastosowaniu produktu. Zamgławianie należy wykonywać z dala od zwierząt i ludzi. Zabieg wykonać w czasie gdy owady docelowe wykazują największą aktywność.

Substancja czynna: cyfenotryna 100g/L, praletryna 10g/L

PRODUKT BIOBÓJCZY NALEŻY UŻYWAĆ, Z ZACHOWANIEM SZCZEGÓLNYCH ŚRODKÓW OSTROŻNOŚCI. PRZED UŻYCIEM NALEŻY PRZECZYTAĆ ETYKIETĘ.

 
Poprzednia strona Produkt 69 z 71
w kategorii Dezynsekcja
Następna strona
Pozostałe produkty z kategorii Dezynsekcja
 
ABC żel na karaczany
ABC żel na karaczany 15,49 zł
ABC żel na karaczany 5 g Żel do zwalczania karaczanów - zwalcza osobniki dorosłe oraz larwy. Wykazuje działanie pokarmowe. ABC żel na karaczany to subtelne rozwiązanie o wyjątkowej skuteczności i odporności na wysychanie. Żel jest łatwy w użyciu i atrakcyjny dla karaczanów. ZASTOSOWANIE ABC żel na karaczany to preparat służący do zwalczania larw i osobników dorosłych karaczanów-karaluchów i prusaków w domach i mieszkaniach. Może być również stosowany w miejscach gdzie wymaga się specjalnej ostrożności przy zabiegach dezynsekcji np.: szpitale, szkoły, restauracje, hotele, samoloty, biura, domy opieki, zakłady przetwórstwa spożywczego itp. ... 
 
ABC granulat na mrówki 100gr
ABC granulat na mrówki ... 7,49 zł
Stosowanie: Widoczną warstwę granulek należy usypać na gnieździe, ścieżce wędrówki owadów w ilości około 10g. W razie potrzeby czynność należy powtórzyć . Preparat jest dobrze rozpuszczalny w wodzie. Roztwór wodny należy wlać do gniazda. Opakowanie wystarczy na likwidację 10 gniazd. Opakowanie 100g.   
 
Agita 10WG preparat oprysk na muchy komary 100gr
Agita 10WG preparat ... 40,99 zł
AGITA 10WG 100gr Preparat owadobójczy w formie granulatu rozpuszczalnego w wodzie. Zawiera dwa składniki - silny feromon, który niezwykle skutecznie wabi muchy oraz składnik bójczy, który wnika do organizmu muchy przez powierzchnię ciała oraz drogą pokarmową. Jednorazowe zastosowanie utrzymuje efekt przez 6-8 tygodni. Stosowanie: Granulki Agita 10 WG należy rozpuścić w wodzie, a następnie pomalować pędzlem lub opryskiwać punktowo te miejsca, w których gromadzą się muchy, np.: ciepłe lub nasłonecznione powierzchnie ścian, framugi okien, sufity itp. Malowanie powierzchni – rozpuścić 100 g / 320 ml letniej wody aż do uzyskania jednolitego ... 
 
Agita 10WG preparat oprysk na muchy komary 400gr
Agita 10WG preparat ... 99,99 zł
AGITA 10WG 400gr Preparat owadobójczy w formie granulatu rozpuszczalnego w wodzie. Zawiera dwa składniki - silny feromon, który niezwykle skutecznie wabi muchy oraz składnik bójczy, który wnika do organizmu muchy przez powierzchnię ciała oraz drogą pokarmową. Jednorazowe zastosowanie utrzymuje efekt przez 6-8 tygodni. Stosowanie: Granulki Agita 10 WG należy rozpuścić w wodzie, a następnie pomalować pędzlem lub opryskiwać punktowo te miejsca, w których gromadzą się muchy, np.: ciepłe lub nasłonecznione powierzchnie ścian, framugi okien, sufity itp. Malowanie powierzchni – rozpuścić 100 g / 320 ml letniej wody aż do uzyskania jednolitego ... 
 
Lep na prusaki owady biegające detektory 100 szt
Lep na prusaki owady ... 74,99 zł
  Lepy CR Monitor Pad TRAPPIT opakowanie 100szt Ekonomiczne i niezawodne rozwiązanie do stałego lub masowego monitorowania karaczanów i innych owadów biegających. Skuteczny przeciwko wszystkim gatunkom karaluchów i karaczanów Dyskretny - lep można zastosować w specjalnej obudowie detektora, dzięki czemu przyklejone owady nie są widoczne dla osób postronnych. Feromon wabiący jest rozpuszczony w kleju, dzięki czemu nie trzeba przyklejać do lepu żadnych dodatkowych tabletek itd. Produkt profesjonalny. Wymiary lepu: Szerokość: 7,6 cm Długość: 5,8 cm   
 
Duracid na osy i szerszenie 750ml
Duracid na osy i ... 34,99 zł
Duracid Spray 750ml na osy i szerszenie: Silne właściwości biobójcze Preparat jest bardzo wydajny w użyciu Zasięg nawet do 4 metrów Długotrwały efekt Duracid w aerozolu to gotowy do użytku preparat na osy i szerszenie, który skutecznie zabija i odstrasza owady. Wystarczy nanieść środek na powierzchnie, gdzie najczęściej przebywają osy (wokół pieców, lodówek, śmietników) lub na miejsca, przez które wnikają (szczeliny, kąty, zakamarki, ramy okienne). Produkt tworzy gęstą pianę na powierzchni na którą został naniesiony. Duracid działa natychmiastowo, owady po kontakcie z pianą doznają natychmiastowego ...