Infolinia: +48 502 871 736

Kategorie

Kontakt

Tel
502 871 736
Godziny działania sklepu
24/7
Informacje o produkcie
Murin Facoum pasta 10kg 300,00 zł
Zamawiana ilość:  
Murin Facoum pasta 10kg
Waga 10kg

Informacje:

Gotowa przynęta na myszy i szczury w KOSTKACH
Produkt firmy VEBI która produkuje najlepsze środki deratyzacyjne i owadobójcze.
To nowoczesne i wyjątkowo skuteczne preparaty do zwalczania szczurów i myszy. Zawierają 0,005% brodifacoum (związek z grupy antykolagulantów). Skomponowane na bazie produktów zbożowych, doskonałych atraktantów zapachowo-smakowych, zawierają bitrex (gorzka substancję zapobiegającą przypadkowemu spożyciu).
Gryzonie giną po jednorazowym pobraniu trutki. Preparat działa z opóźnieniem, nie powoduje bolesnych stanów agonalnych, co nie wzbudza nieufności w populacji gryzoni.
Sposób użycia:
Przynętę należy wykładać do stacji trutek służących specjalnie do stosowania tego preparatu. Stacje trutek umieścić w miejscu odwiedzanym przez myszy i szczury, w norach, na drogach ich przebiegu, a w szczególności wzdłuż ścian. Przynętę należy systematycznie uzupełniać aż do całkowitego wytępienia gryzoni. Trutkę wykładać co 10-15 metrów w przypadku obecności szczurów lub co 3-5 metrów w przypadku obecności myszy.
Objawy zatrucia - informacje medyczne:
W przypadku spożycia przez nieuwagę spowodować wymioty pijąc letnią, soloną wodę. W przypadku zatrucia lub wystąpienia niepokojących objawów - krwotoki i ogólne osłabienie - należy zgłosić się do lekarza.
Odtrutka: witamina K, doustnie lub w formie zastrzyku (domięśniowo lub dożylnie). Ponieważ jest to produkt antykoagulacyjny nie zaleca się stosowania żadnych środków wstrzymujących krzepnięcie krwi.
W przypadku, kiedy wymagana jest inna pomoc medyczna niż ujęta w wyżej wymienionych ostrzeżeniach, należy skontaktować się z najbliższym Ośrodkiem Toksykologicznym.
Środki ostrożności:
1. Preparat jest szkodliwy dla ludzi, zwierząt i ptactwa domowego, choć dzięki zawartości bitrexu prawdopodobieństwo przypadkowego spożycia przez człowieka jest minimalne.
2. Wykładać w miejscach zabezpieczonych przed dostępem dzieci, zwierząt i ptactwa domowego.
3. Trutki nie rozkładać gołymi rękoma - używać gumowych rękawic
4. Wyszukiwać starannie szczątki padłych gryzoni i niszczyć je poprzez spalanie lub zakopywanie głęboko w ziemi, z dala od studni i innych zbiorników wodnych. W ten sam sposób zniszczyć pozostałą po akcji trutkę.
5. Po pracy umyć ręce wodą i mydłem
 
Uwaga! Produkt biobójczy. Zachować szczególną ostrożność. Przed użyciem przeczytać etykietę oraz ulotkę informacyjną.
Poprzednia strona Produkt 29 z 30
w kategorii Deratyzacja
Następna strona
Pozostałe produkty z kategorii Deratyzacja
 
Lep na myszy i owady 10szt
Lep na myszy i owady ... 70,00 zł
61,75 zł
Ilość: 1szt   Informacje: Pułapka przeznaczona do odławiania myszy, posiada bardzo mocny niewysychający klej.Można ją stosować w kuchniach, łazienkach, pomieszczeniach gospodarczych, sklepach, barach, restauracjach, itp., generalnie w miejscach w których stosowanie trutek jest niewskazane.Nie nadaje się do stosowania w pomieszczeniach mocno zapylonych (pył szybko pokryje warstwę kleju).Pułapka wykonana jest z grubego woskowanego kartonu, w formie książeczki. Pułapkę można stosować w formie rozłożonej na płasko lub też formować np.: w tunel, dzięki fabrycznemu bigowaniu. 
 
Zestaw AF Atom 5szt stacja + trutka + klucz
Zestaw AF Atom 5szt ... 129,99 zł
126,09 zł
Informacje: W skład zestawu wchodzi: 5szt stacja deratyzacyjna AF Atom 1szt trutka Murin Forte granulat 250gr 1szt klucz AF do otwierania stacji 
 
Karmnik deratyzacyjny na myszy AF Advance 1szt
Karmnik deratyzacyjny na ... 4,95 zł
4,80 zł
Informacje: Stacja deratyzacyjna do monitorowania i zwalcania myszy. Odczepiana pokrywa ułatwia serwis i prowadzenie zapisów kontrolnych. Wewnętrzne „przegrody” skutecznie utrzymują dostępne na rynku przynęty w kostkach. Stacja może być umieszczona na detektorze owadów AF Insect Monitor, tworząc w ten sposób zintegrowany system do monitoringu szkodników. Może być również użyta z podstawą AF Bait Box Security Shoe. Podkładka pozwala przymocować pudełko do ściany lub podłogi. Stacja posiada asymetryczne wewnętrzne przegrody – nie można włożyć palców do środka. Ukryty zamek wzmacnia odporność na wszelkiego rodzaju ingerencje. ... 
 
Zestaw AF Snappa + Mini Rex + klucz
Zestaw AF Snappa + Mini ... 22,89 zł
22,20 zł
 Zawartość zestawu: 1szt stacja deratyzacyjna AF Snappa 1szt myszołapka Mini-Rex 1szt klucz AF 
 
Myszołapka Snap-E 1szt
Myszołapka Snap-E 1szt 10,99 zł
10,66 zł
Informacje: Łatwa i szybka w instalacji łapka na myszy, którą można ustawić ją jedną ręką. Ustawienie zajmuje tylko 3 sekundy - automat sam się ustawia po naciśnięciu dźwigni. Ustawiamy przy ścianie, miejscach przemieszczania się gryzoni. Wykonana z mocnego tworzywa dzięki czemu jest o wiele bardziej wytrzymała na warunki atmosferyczne w porównaniu do łapek drewnianych czy metalowych. Specjalny pojemnik na przynętę pozwala na bezpieczne nastawienie łapki. Wyprodukowano w USA. Na innej aukcji dostępna specjalna przynęta na myszy 
 
Murin Forte pasta 5kg
Murin Forte pasta 5kg 139,00 zł
Waga 5kg Informacje: Nowoczesny i wyjątkowo skuteczny preparat do zwalczania szczurów i myszy. Zawieraja 0,005% bromadiolone. Uznany i stosowane od kilkunastu lat w wielu krajach świata. Skomponowany na bazie produktów zbożowych, doskonałych atraktantów zapachowo-smakowych, zawiera benzoesan denatonium. Gryzonie giną po jednorazowym pobraniu trutki. Preparat działa z opóźnieniem, nie powoduje bolesnych stanów agonalnych, co nie wzbudza nieufności w populacji gryzoni. Sposób użycia: Przynętę należy wykładać do stacji trutek służących specjalnie do stosowania tego preparatu. Stacje trutek umieścić w miejscu odwiedzanym przez myszy i szczury, ...