Infolinia: +48 502 871 736

Kategorie

Kontakt

Tel
502 871 736
Godziny działania sklepu
24/7
Informacje o produkcie
Wkład do neutralizatora zapachów PX19 42,00 zł 39,90 zł
Zamawiana ilość:  
Wkład do neutralizatora zapachów PX19


  

Informacje:

Neutralizator w postaci specjalnie chłonnych polimerów z milionami mikroskopijnej wielkości komórek zawierających stężony neutralizator zapachy Aircide, stopniowo i równomiernie uwalnianego do atmosfery. Aircide nie jest tylko odświeżaczem powietrza, jest stworzony w taki sposób aby łącząc się z cząsteczkami nieprzyjemnego zapachu w powietrzu, zmieniając geometrię jego molekuł zanim dotrze do nosa. Może być użyty do eliminacji nieprzyjemnego zapachu gotowania, papierosów, zwierząt, substancji chemicznych itp. Działa całą dobę.
 
 
 
Poprzednia strona Produkt 3 z 5
w kategorii Neutralizatory zapachów
Następna strona
Pozostałe produkty z kategorii Neutralizatory zapachów
 
Natychmiastowy neutralizatory zapachów PX60 RTU
Natychmiastowy ... 42,00 zł
39,90 zł
Pojemność:500ml    Informacje: Wystarczy tylko spryskać źródło zapachu lub zrosić powietrze. Neutralizator w postaci specjalnie chłonnych polimerów z milionami mikroskopijnej wielkości komórek zawierających stężony neutralizator zapachy Aircide, stopniowo i równomiernie uwalnianego do atmosfery. Aircide nie jest tylko odświeżaczem powietrza, jest stworzony w taki sposób aby łącząc się z cząsteczkami nieprzyjemnego zapachu w powietrzu, zmieniając geometrię jego molekuł zanim dotrze do nosa. Może być użyty do eliminacji nieprzyjemnego zapachu gotowania, papierosów, zwierząt, substancji chemicznych itp. Działa całą ... 
 
Neutralizator zapachów PX19
Neutralizator zapachów ... 59,00 zł
56,05 zł
   Informacje: Neutralizator w postaci specjalnie chłonnych polimerów z milionami mikroskopijnej wielkości komórek zawierających stężony neutralizator zapachy Aircide, stopniowo i równomiernie uwalnianego do atmosfery. Aircide nie jest tylko odświeżaczem powietrza, jest stworzony w taki sposób aby łącząc się z cząsteczkami nieprzyjemnego zapachu w powietrzu, zmieniając geometrię jego molekuł zanim dotrze do nosa. Może być użyty do eliminacji nieprzyjemnego zapachu gotowania, papierosów, zwierząt, substancji chemicznych itp. Działa całą dobę.   Pojemnik wykonany z trwałego tworzywa ABS. Nie posiada wentylatora i nie wymaga ... 
 
Neutralizator zapachów PX17
Neutralizator zapachów ... 28,00 zł
26,60 zł
   Informacje: PX17 to uformowany w małym pojemniczku blok specjalnie chłonnych polimerów z milionami mikroskopijnej wielkości komórek zawierających stężony neutralizator zapachy Aircide, stopniowo i równomiernie uwalnianego do atmosfery. Aircide nie jest tylko odświeżaczem powietrza, jest stworzony w taki sposób aby łącząc się z cząsteczkami nieprzyjemnego zapachu w powietrzu, zmieniając geometrię jego molekuł zanim dotrze do nosa. Może być użyty do eliminacji nieprzyjemnego zapachu gotowania, papierosów, zwierząt, substancji chemicznych itp. Działa całą dobę.     
 
Neutralizator zapachów EARTH CARE 4,5kg
Neutralizator zapachów ... 290,00 zł
275,50 zł
Waga: 4,5kg   Informacje: Profesjonalny neutralizator uciążliwych zapachów 4,1kg Usuwa zapach stęchlizny, pleśni, moczu, padliny, dymu, odchodów, substancji chemicznych.Preparat zawierający wyłącznie naturalne składniki. Z powodzeniem może być stosowany na dywanie, materacu łóżka, podłożach betonowych, drewnianych czy trawiastych. Preparat w postaci granulatu.